Gymnázium sv. Cyrila a Metoda v Nitre

Podporte nás

ZADARMO - GIVENIO

GIVENIO je aplikáciou, alebo plug-inom, ktorým nám viete nesmierne pomôcť a zároveň vás to nebude stáť nič naviac. Tento plug-in, alebo darovacie tlačítko, funguje ako cash-back, čiže z nákupu Vám vráti nejakú sumu. No vďaka portálu GIVENIO môžete práve túto sumu darovať nejakej organizácii- napríklad nám. Výhodou je, že darovacie tlačítko je jednoduché na inštaláciu a pri nákupoch na väčšine internetových obchodoch stačí ak v okienku potvrdíte podporenie nášho spolku. Náš spolok nájdete pod menom Miestny spolok SČK pri GCM v Nitre, alebo na priloženom linku. Tiež je tu krátky návod ako si nainštalovať GIVENIO aj do vášho obľúbeného prehliadača.

Jediné čo musíte urobiť, je:

1.Ísť na stránku www.givenio.org

2.Zaregistrujte sa zdarma

3.Pridajte si darovacie tlačítko - plugin a nakupujte tak, ako ste zvyknutí - Vaše dary budú zaevidované na Vašom online účtu darcu a automaticky odoslané pre našu organizáciu.

Nie sú v tom žiadne háčiky ani žiadne skryté poplatky.

Náš spolok nájdete na linku:http://www.givenio.com/sk/organization/17055351-miestny-spolok-sck-pri-gcm-v-nitre-nitra-farska-19

Budeme naozaj vďační za Vaše dary.

 

 

 

Dve percentá z daní

Začiatkom každého roka otvárame aj tento spôsob podpory nášho spolku. Dve percentá z daní spolu s daňovým priznaním môže odovzdať každý platca daní. Ak by ste mali záujem podporiť náš spolok neváhajte nás kontaktovať na našom e-maili, kde Vám vysvetlíme všetky potrebné kroky a tiež Vám pošleme aj potrebný dokument. Z dvoch percent, ktorými ste nás podporili v roku 2020 sme boli schopní zlepšiť kvalitu našich služieb či už kúpou potrebného vybavenia ako napríklad nového záchranárskeho batoha, potrebného zdravotníckeho materiálu. Všetkým darcom, minuloročným a aj tohtoročným ďakujeme, práve vďaka Vám môžeme stále zlepšovať to, čo robíme.

Novinky v kocke
  •   2 % z dane  podporte naše gymnázium a ... / viac
  • Gymnázium sv. Cyrila a Metoda pozýva žiako... / viac
  • Milí uchádzači o 4-ročné štúdium na GCM, n... / viac
  • Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium n... / viac
  • Zákonný zástupca (ZZ) má povinnosť doručiť... / viac
  • Hurá, postúpili sme do finále SAFI 2020 a ... / viac