Gymnázium sv. Cyrila a Metoda v Nitre

English Christmas Party (sekunda)

V utorok 9.12. 2014 sme ráno do triedy napochodovali v zeleno-červenom oblečení a poniektorí z nás aj s mikulášskymi čiapkami na našich (ako-tak múdrych) hlavičkách. Dôvod bol jasný - cez 6. a 7. hodinu bola  English X-mas Party. Kostým nechýbal ani našej triednej pani profesorke. Prišla s čiernou kučeravou parochňou a s rožkami na hlave - doslova :) Grahamovými.

Program sme začali s hrami, ako napríklad: Fruitbowl, Naučme sa pantomímu a nemohol chýbať príbeh v angličtine. Keď v ňom zazneli slová ako sú: star, turkey, bauble, tinsel a iné, museli  sme si dať toľkú námahu a rýchlo sa postaviť a znova si sadnúť. Ďalším bodom programu bola vzácna návšteva v krásnom kostýme - Dobrá Duša. Poniektorí si mysleli že príde páter Peter (že Martin!? :D ), ale bola to pani profesorka Kvasňovská. Chvíľu s nami pobudla, odfotila sa s nami pri vianočnom stromčeku ale potom musela odísť. Nasledovala naša najobľúbenejšia časť - občerstvenie. Nechýbali koláčiky, veľa čipsov.... a našli sa aj nejaké tie vody, džúsiky a tak. Ale najviac si všetci zapamätáme jednu vec a to X-mas Pudding. Neodmysliteľnou súčasťou boli  darčeky. A či už to bola múka alebo nemrznúca zmes do auta, každý odišiel s darčekom v ruke. Pred záverečným upratovaním sme si zaspievali pieseň od Johna Lennona - Happy Christmas. A za zvuku (mierne falošných) tónov našich úžasných spolužiakov sme sa pobrali spokojní a šťastní domov, najmä naša Ivet Preľúbezná :).

Fotogaléria z vianočného posedenia v triede sekunda

(text: Emma Ferraj a Zuzana Petríková)

 

Novinky v kocke
  • Vážení rodičia a priaznivci našej školy! ... / viac
  • Spojená katolícka škola, Farská 19, 949 01... / viac
  • Spojená katolícka škola, Farská 19, 949 01... / viac
  • Spojená katolícka škola, Farská 19, 949 01... / viac
  •   2 % z dane  podporte naše gymnázium a ... / viac
  • Výberové konanie SKŠ Nitra Vyberove_konan... / viac