Gymnázium sv. Cyrila a Metoda v Nitre

ETICKÉ SYMPÓZIUM

Vo štvrtok 5.5. 2022 sa našej škole pre druhákov uskutočnilo etické sympózium s dvoma vzácnymi hosťami. Pán kaplán Dr. Juraj Sedláček PhD., DiS nám porozprával o úlohe role otca. MUDr. Jozef Mikloško nám zase priblížil rodičovstvo ako také. Neskôr nasledovala diskusia s otázkami z publika, na ktoré nám naši hostia ochotne odpovedali. Sme veľmi vďační, že sa s nami podelili o ich vedomosti a skúsenosti a dúfame, že sa na našu školu ešte vrátia a znovu budeme o niečo múdrejší.

 

Novinky v kocke
  •   2 % z dane  podporte naše gymnázium a ... / viac
  • Gymnázium sv. Cyrila a Metoda pozýva žiako... / viac
  • Milí uchádzači o 4-ročné štúdium na GCM, n... / viac
  • Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium n... / viac
  • Zákonný zástupca (ZZ) má povinnosť doručiť... / viac
  • Hurá, postúpili sme do finále SAFI 2020 a ... / viac