Gymnázium sv. Cyrila a Metoda v Nitre

GCMákom na skúšku???

Chcete ešte počas základky vyskúšať, aké je byť GCMákom?    Srdečne Vás pozývame. Začíname 2.3.2023 o 7:45 hod. krátkym privítaním. Každý záujemca bude zadelený do triedy. Náš tím ho bude sprevádzať do triedy, kde strávi dopoludnie. Cez veľkú prestávku Vás čaká prehliadka školy, počas ktorej je možné objaviť a preskúmať celú školu od suterénu až po podkrovie.  sa skončí ochutnávkou v našej školskej jedálni krátko po 11,00 hod.Tak sa pridaj 2.3.2023, nezabudni je nutná registácia. >> TU <<

Novinky v kocke
  •   2 % z dane  podporte naše gymnázium a ... / viac
  • Výberové konanie SKŠ Nitra Vyberove_konan... / viac
  • Chcete ešte počas základky vyskúšať, aké j... / viac
  •  GCM a ZŠ sv. Svorada a Benedikta v Nitre ... / viac
  • Záujemcov o 5-ročné nemecké bilingválne št... / viac