Gymnázium sv. Cyrila a Metoda v Nitre

SKÚŠOBNÉ TESTOVANIE T9 NA GCM

Dňa 16. februára 2024 na našej škole uskutočnilo skúšobné Testovanie 9 zo slovenského jazyka a matematiky. Cieľom T9 je porovnať výkony žiakov v testoch a získať obraz o výkonoch žiakov na výstupe zo ZŠ. Výsledok žiaka slúži ako podklad na prijímacie skúšky na strednú školu a poskytuje školám spätnú väzbu a komplexnejší obraz o testovaných predmetoch, ktorý môže pomôcť pri skvalitňovaní vzdelávania.
Vďaka tréningovému testovaniu budú naši žiaci lepšie obrnení voči stresu na ozajstnom testovaní, ktoré sa uskutoční v najbližších dňoch.

 

 

 

Novinky v kocke
  • Vážení rodičia a priaznivci našej školy! ... / viac
  • Spojená katolícka škola, Farská 19, 949 01... / viac
  • Spojená katolícka škola, Farská 19, 949 01... / viac
  • Spojená katolícka škola, Farská 19, 949 01... / viac
  •   2 % z dane  podporte naše gymnázium a ... / viac
  • Výberové konanie SKŠ Nitra Vyberove_konan... / viac